Jaarbeurslaan 17 bus 21, 3600 Genk info@certafin.be
Wat we bieden

Onze diensten

Visie

Uw onderneming duurzaam, financieel en fiscaal optimaliseren.

Dat vergt voortdurende expertise, gecombineerd met up-to-date kennis van zaken en jarenlange ervaring.
Het resultaat? Dat u als ondernemer financieel zeker in het leven staat en met gemoedsrust uw onderneming verder kan uitbouwen.

Het is onze overtuiging dat een financiële vertrouwenspersoon onontbeerlijk is om deze groei te ondersteunen.

Met Certafin als vertrouwenspartner bent u verzekerd van de beste ondersteuning op fiscaal en financieel-economisch vlak. Onze experten met internationale ervaring streven er dan ook naar om steeds persoonlijk en praktisch advies te verlenen. Maatwerk wordt hierbij hoog in het vaandel gedragen.
Deze waarden en werkwijze vormen het DNA van ons kantoor.

Waarden die onze klanten kunnen appreciëren. Onze klantenportefeuille bestaat uit Belgische en internationale cliënten die doorheen de jaren een duurzame groeicurve kennen.
Ons cliënteel varieert van familiale KMO’s, managementvennootschappen en vrije beroepen, tot holdingstructuren en multinationals die we op regionale basis adviseren.

Maak kennis met onze professionals

Sabine Croes

Dossierbeheerder

sabine.croes@certafin.be

Sarah Vreven

Assistent - dossierbeheerder

sarah.vreven@certafin.be

Marjon Niessen

Dossierbeheerder

marjon.niessen@certafin.be

Ingrid Colson

Assistent - dossierbeheerder

ingrid.colson@certafin.be

Lientje Vandermeulen

Assistent - dossierbeheerder

lientje.vandermeulen@certafin.be

An Corstjens

Dossierbeheerder

an.corstjens@certafin.be

Patricia Budenaers

Assistent - dossierbeheerder

patricia.budenaers@certafin.be

Sevim Beyayuz

Assistent - dossierbeheerder

sevim.beyazyuz@certafin.be

Joeri Opdekamp

Dossierbeheerder

joeri.opdekamp@certafin.be

Toon Gieraerts

Dossierbeheerder

toon.gieraerts@certafin.be

Thomas Ariza

Fiscaal Jurist

thomas.ariza@certafin.be

Nik Verleysen

Dossierbeheerder

nik.verleysen@certafin.be

Jan Beckers

Vennoot

jan.beckers@certafin.be

Johan Cuppens

Vennoot

johan.cuppens@certafin.be

Edwin Franssen

Vennoot

edwin.franssen@certafin.be

Gust Van Gellekom


gust.vangellekom@certafin.be

Zin om ons team te versterken?

Nieuws

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws

We gebruiken cookies om uw taalvoorkeur bij te houden en surfervaring op deze website gemakkelijker te maken. Meer weten[OK]